A8: Gebedsgroep

Geschreven door Taakgroep V&T op . Gepost in Taakgroep Vorming en toerusting

In Handelingen 1 vers 14 staat: Vurig en eensgezind wijdden zij zich aan het gebed. Wat maakte het dat zij samen gingen bidden? Ze deelden geloof in Jezus, verlangen naar Jezus en ook de kracht om door te gaan nadat Hij naar de hemel was gegaan. Zo willen we ook als gemeenteleden samen bidden om Gods genade, kracht en wijsheid voor onze gemeente.

Doelgroep Voor iedereen
Onderwerp Samen bidden
Datum Elke eerste vrijdagmorgen van de maand en 3de woensdagavond van de maand
Tijd 9:00uur tot 10:00uur en 19:00uur tot 20:00uur
Plaats Maranathakerk, kelder en consistorie
Materiaal n.v.t
Kosten n.v.t
Contact Marian Goor
Opgave Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.