Organistenrooster

Geschreven door Ina Tamerus op . Gepost in Agenda en rooster

In de bijlage vindt u het rooster van de organisten voor het derde kwartaal 2017.

3e kwartaal 2017

Geschreven door Agenda beheerders op . Gepost in Agenda en rooster


Datum Tijd Activiteit Personen Koster Ruimte

september 2017

zo 24 09:30-11:00 dhr. J. Kroon (Barneveld); Kerkdienst CS/AdB Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Da. H.Z. Scheltens-Ritzema; Jeugddienst in GK nvt Gereformeerde Kerk - Oranjestraat
ma 25 18:30-20:00 Steady klas 1 t/m 3 van het VGO LH Alle beschikbare ruimte
  18:45-19:45 Jongensclub groep 3,4 en 5 LH Kleine zaal
  18:45-19:45 Jongensclub groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 26 18:30-20:00 Steady voor klas 4 en 5 van het VGO HvD/BvL Kelderzaal
  19:30-22:15 Kleine Kerkenraadsvergadering 8 HvD/BvL Consistorie
wo 27 18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Marcuszaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Kleine zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  20:00-22:00 Doopcatechese BL Nieuwe zaal
do 28 18:30-21:00 Film " Daniël " JV Kelderzaal
  19:45-22:00 KND-vergadering 15 JV Nieuwe zaal

4e kwartaal 2017

Geschreven door Agenda beheerders op . Gepost in Agenda en rooster


Datum Tijd Activiteit Personen Koster Ruimte

december 2017

zo 31 09:30-11:00 ds. van Lingen (Nijkerk); Kerkdienst Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds J. Hansum; Oudejaarsdienst Kerkzaal

1e kwartaal 2017

Geschreven door Agenda beheerders op . Gepost in Agenda en rooster


Datum Tijd Activiteit Personen Koster Ruimte

maart 2017

za 25 10:00-11:45 projectkoor 30 nvt Kerkzaal
zo 26 09:30-11:00 Ds. C. Hendriks (Ede); Kerkdienst, 4e Zondag 40 dagen tijd CS/AdB Kerkzaal
  19:00-20:30 Ds. A.F. Troost (Ermelo); Kerkdienst CS/AdB Kerkzaal
ma 27 18:30-21:00 Trainingsavond mentoren catechese 15 LH Kleine zaal
  19:00-20:00 Jongensclub groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
  20:00-21:30 Aannemingsavond nieuwe leden 30 LH Nieuwe zaal
di 28 18:30-19:30 Jongensclub groep 3,4 en 5 HvD/BvL Kelderzaal
  19:30-22:15 Kleine Kerkenraadsvergadering 8 HvD/BvL Consistorie
wo 29 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Nieuwe zaal
  18:30-19:30 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Kelderzaal
  18:30-19:30 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Kleine zaal
  20:00-22:00 Geloofsopvoeding BL Nieuwe zaal
do 30 18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 JV Kelderzaal
  19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Kleine zaal
  19:30-21:30 Bijbelkring (semi) senioren 15 JV Consistorie
vr 31 15:00-16:30 Trouwdienst Patrick van de Brink & Maaike Nap Witte kerkje aan de Dr, Kimmijserlaan

4e kwartaal 2018

Geschreven door Agenda beheerders op . Gepost in Agenda en rooster


Datum Tijd Activiteit Personen Koster Ruimte

oktober 2018

di 2 19:30-22:15 Kleine Kerkenraadsvergadering 8 HvD/BvL Consistorie

november 2018

ma 5 09:00-11:00 Ontkalken koffiezetapparaat 1 LH Keukenruimte
di 6 19:30-22:15 Grote Kerkenraadsvergadering 30 HvD/BvL Ichthus zaal
di 13 14:00-16:00 75+ verjaardag 25 nvt Ichthus zaal
di 27 19:30-22:15 Kleine Kerkenraadsvergadering 8 HvD/BvL Consistorie

december 2018

vr 7 08:00-21:00 Vlaggen Prinses Amalia nvt Kerkplein

3e kwartaal 2018

Geschreven door Agendabeheer op . Gepost in Agenda en rooster


Datum Tijd Activiteit Personen Koster Ruimte

juli 2018

di 3 19:30-22:15 Grote Kerkenraadsvergadering 30 HvD/BvL Ichthus zaal
vr 6 09:00-10:00 Gebedsgroep nvt Kelderzaal
di 10 14:00-16:00 75+ verjaardag 25 nvt Ichthus zaal

augustus 2018

ma 6 09:00-11:00 Ontkalken koffiezetapparaat 1 LH Keukenruimte
di 28 19:30-22:15 Kleine Kerkenraadsvergadering 8 HvD/BvL Consistorie

september 2018

vr 7 14:00-18:00 Trouwdienst Thomas van Prooijen & Renate Lagerweij CS Kerkzaal
ma 10 19:45-22:00 CvD-vergadering 8 HvD/BvL Consistorie
di 11 14:00-16:00 75+ verjaardag 25 nvt Ichthus zaal
di 25 19:30-22:15 Grote Kerkenraadsvergadering 30 HvD/BvL Ichthus zaal

2e kwartaal 2018

Geschreven door Agendabeheer op . Gepost in Agenda en rooster


Datum Tijd Activiteit Personen Koster Ruimte

april 2018

di 3 18:00-19:00 Acts 29 HvD/BvL Ichthus zaal
  19:00-22:00 Acts 29 HvD/BvL Omega zaal
wo 4 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
do 5 08:00-22:00 voorbereiding bazaar nvt Alle ruimte's behalve de Kerkzaal
  19:30-21:30 Bijbelkring (semi) senioren 15 JV Consistorie
vr 6 08:00-22:00 voorbereiding bazaar nvt Alle ruimte's behalve de Kerkzaal
  09:00-10:00 Gebedsgroep nvt Kelderzaal
  18:30-19:30 Verkoop collectebonnen Consistorie
za 7 08:00-19:00 Bazar nvt Hal, Keuken, Kleine Zaal, Zijzaal
ma 9 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 10 18:00-21:30 Micha Cursus HvD/BvL Ichthus zaal
  19:45-22:00 CvD-vergadering 8 HvD/BvL Consistorie
wo 11 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  19:30-21:30 Levend in Christus BL Ichthus zaal
do 12 19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
  19:30-21:30 Bijbelkring (semi) senioren 15 JV Consistorie
vr 13 15:00-16:30 Trouwdienst Gerco v/d Brandhof & Daphne van Midde CS Kerkzaal
ma 16 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 17 20:00-22:00 Bijbelgesprekskring 50+ HvD/BvL Consistorie
wo 18 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  19:00-20:00 Gebedsgroep BL Consistorie
do 19 14:30-16:00 Bijbelgesprekskring 50+ JV Ichthus zaal
  19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
ma 23 14:00-17:00 Ledenbijeenkomst PCOB 35 Omega zaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 24 18:00-19:00 Acts 29 HvD/BvL Ichthus zaal
  19:00-22:00 Acts 29 HvD/BvL Omega zaal
wo 25 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  19:30-21:30 Levend in Christus BL Ichthus zaal
vr 27 08:00-21:00 Vlaggen Koning Willen Alexander nvt Kerkplein
ma 30 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal

mei 2018

wo 2 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
do 3 19:45-22:00 KND-vergadering 15 JV Kelderzaal
vr 4 08:00-21:00 Vlaggen dodenherdenking JZ Kerkplein
  09:00-10:00 Gebedsgroep nvt Kelderzaal
za 5 08:00-21:00 Vlaggen bevrijdingsdag nvt Kerkplein
ma 7 09:00-11:00 Ontkalken koffiezetapparaat 1 LH Keukenruimte
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 8 14:00-16:00 75+ verjaardag 25 nvt Ichthus zaal
  18:00-19:00 Acts 29 HvD/BvL Ichthus zaal
  19:00-22:00 Acts 29 HvD/BvL Omega zaal
wo 9 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  19:30-21:30 Levend in Christus BL Ichthus zaal
vr 11 18:30-20:00 Trouwdiienst Tim van de Kaa & Annemieke Bezemer Kerkzaal
za 12 13:00-17:00 Motortourtocht voor mannen en vrouwen nvt Extern
ma 14 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 15 19:30-22:15 Grote Kerkenraadsvergadering 30 HvD/BvL Ichthus zaal
wo 16 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  19:00-20:00 Gebedsgroep BL Consistorie
do 17 08:00-21:00 Vlaggen Koningin Maxima nvt Kerkplein
vr 18 19:30-23:59 Pinksterconferentie 2018 nvt Extern
wo 23 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
vr 25 12:00-00:00 Kloosterweekend nvt Extern
ma 28 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 29 19:30-22:15 Kleine Kerkenraadsvergadering 8 HvD/BvL Consistorie
wo 30 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal

juni 2018

vr 1 09:00-10:00 Gebedsgroep nvt Kelderzaal
ma 4 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 5 20:00-22:00 Doopcatechese HvD/BvL Ichthus zaal
ma 11 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 12 19:45-22:00 CvD-vergadering 8 HvD/BvL Consistorie
  20:00-22:00 Doopcatechese HvD/BvL Ichthus zaal
ma 18 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 19 20:00-22:00 Doopcatechese HvD/BvL Ichthus zaal
wo 20 19:00-20:00 Gebedsgroep BL Consistorie
  19:45-22:00 KND-vergadering 15 BL Kelderzaal
ma 25 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal

Kerkagenda en beschikbaarheid ruimtes

op . Gepost in Agenda en rooster

In de kerkagenda kunt u alle activiteiten vinden die plaatsvinden. metagendablokOnder andere de zondagsdiensten de catechesegroepen, de kringen, activiteiten van Vorming en Toerusting etc.

Wilt u een ruimte reserveren voor een kerkelijke activiteit gebruik dan alstublieft het formulier Aanvraag ruimte op die manier heeft de beheerder gelijk alle nodige gegevens bij de hand.

Mocht dit om wat voor reden dan ook niet lukken neem dan telefonisch contact met hem op via telefoonnummer: 0318-484931

In de agenda die onderverdeeld is in kwartalen kunt u zelf alvast kijken welke activiteiten er gepland staan, alleen na bevestiging van de beheerder (of het verschijnen in de agenda) kunt u er zeker van zijn dat deze ruimte ook beschikbaar is.

Wilt u ruimte reserveren voor een andere niet kerkelijke activiteit neem dan contact op met onze kerkrentmeesters. Zij helpen u graag verder.

Met vriendelijke groet,
Peter Brinkman 0318-484931
Cor Scherrenburg 06-30899232 of 0318-485580
Ceel Schuurman 06-49974892

(Agendabeheer Maranathakerk Lunteren)

NB: Voor begrafenisondernemers en uitvaartverzorgers hebben wij een apart formulier gemaakt voor het aanvragen van ruimte voor condoleances en begrafenissen.
Zij kunnen deze invullen via de link Reserveren Condoleance/begrafenis

1e kwartaal 2018

Geschreven door Agendabeheer op . Gepost in Agenda en rooster


Datum Tijd Activiteit Personen Koster Ruimte

januari 2018

do 18 14:30-16:00 Bijbelgesprekskring 50+ JV Ichthus zaal
  19:00-20:00 Condoleance dhr. Hendrik Jan Jansen CS Kerkzaal + Zijzaal
  19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
  19:30-21:30 Bijbelkring (semi) senioren 15 JV Consistorie
  19:45-21:30 Post Refo Kring JV Omega zaal
vr 19 12:00-22:00 Voorbereiding Vrouwendag nvt Kerkzaal
za 20 09:30-16:00 Vrouwendag nvt Kerkzaal, consistorie,kleinezaal, nieuwezaal
zo 21 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Kerkdienst J.S. Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 dhr. Richard Verhoef; Jeugddienst CS/AdB Kerkzaal
ma 22 14:00-17:00 Ledenbijeenkomst PCOB 35 LH Omega zaal
  18:30-20:00 Steady klas 1 t/m 3 van het VGO LH Omega zaal
  18:45-19:45 Jongensclub groep 3,4 en 5 LH Alpha zaal
  18:45-19:45 Jongensclub groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  19:00-20:00 Gebedsweek LH Ichthus zaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
  20:00-22:00 Belijdeniscatechese LH Kelderzaal
di 23 18:00-19:00 Acts 29 HvD/BvL Ichthus zaal
  18:30-20:00 Steady voor klas 4 en 5 van het VGO HvD/BvL Kelderzaal
  19:00-20:00 Gebedsweek HvD/BvL Ichthus zaal
  19:00-22:00 Acts 29 HvD/BvL Omega zaal
wo 24 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal
  19:00-20:00 Gebedsweek BL Ichthus zaal
  19:45-21:30 Levend in Christus BL Omega zaal
  20:00-22:00 KND voorbereiding Paasproject 5 BL Consistorie
do 25 18:30-21:30 Film " Daniël " JV Kelderzaal
  19:00-20:00 Gebedsweek JV Ichthus zaal
  19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
  19:45-22:00 KND-vergadering 15 JV Kelderzaal
vr 26 18:15-19:00 Gebedsweek nvt Westhofhuis
zo 28 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Schoolkerkdienst CS/AdB Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds L.J. Van Lingen (Renkum/Heelsum); Jeugddienst CS/AdB Kerkzaal + Zijzaal
ma 29 18:00-21:30 Micha Cursus LH Ichthus zaal
  18:45-19:45 Jongensclub groep 3,4 en 5 LH Alpha zaal
  18:45-19:45 Jongensclub groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
  20:00-22:00 Belijdeniscatechese LH Kelderzaal
di 30 19:30-22:00 CvK-vergadering 7 HvD/BvL Alpha zaal
  19:30-22:15 Kleine Kerkenraadsvergadering 8 HvD/BvL Consistorie
wo 31 08:00-21:00 Vlaggen Prinses Beatrix nvt Kerkplein
  14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal

februari 2018

do 1 19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
  19:30-21:30 Bijbelkring (semi) senioren 15 JV Consistorie
vr 2 09:00-10:00 Gebedsgroep nvt Kelderzaal
  18:30-19:30 Verkoop collectebonnen Consistorie
  19:00-20:00 Inname Retourenveloppen Kerkbalans nvt Alpha zaal
zo 4 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Voorbereiding Heilig Avondmaal JR Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds L.W Smelt (Voorthuizen); ZWO Dienst MT Kerkzaal
ma 5 09:00-11:00 Ontkalken koffiezetapparaat 1 LH Keukenruimte
  18:30-20:00 Steady klas 1 t/m 3 van het VGO LH Alle beschikbare ruimte
  18:45-19:45 Jongensclub groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  18:45-19:45 Jongensclub groep 3,4 en 5 LH Alpha zaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
  20:00-22:00 Mentoren catechese bijeenkomst 16 LH Ichthus zaal
  20:00-22:00 Belijdeniscatechese LH Kelderzaal
di 6 18:00-19:00 Acts 29 HvD/BvL Ichthus zaal
  18:30-20:00 Steady voor klas 4 en 5 van het VGO HvD/BvL Kelderzaal
  19:00-22:00 Acts 29 HvD/BvL Omega zaal
  19:45-22:00 CvD-vergadering 8 HvD/BvL Consistorie
  20:00-22:00 Bijbelstudie/Gespreksgroep "De Bron" 16 HvD/BvL Ichthus zaal
wo 7 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  19:30-21:30 Levend in Christus BL Ichthus zaal
do 8 18:30-21:30 Film " Daniël " JV Kelderzaal
  19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
za 10 10:00-12:00 Voorbereiding tafel Heilig Avondmaal Kerkzaal
zo 11 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Viering Heilig Avondmaal J.S. Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds J. Hansum; Voortzetting Heilig Avondmaal en Dankzegging MT Kerkzaal + Zijzaal
ma 12 18:00-21:30 Micha Cursus LH Ichthus zaal
  18:45-19:45 Jongensclub groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  18:45-19:45 Jongensclub groep 3,4 en 5 LH Alpha zaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
  20:00-22:00 Belijdeniscatechese LH Kelderzaal
di 13 20:00-22:00 Bijbelgesprekskring 50+ HvD/BvL Consistorie
wo 14 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  20:15-22:00 Ouderavond catechese BL Alpha & Omega zaal
do 15 14:30-16:00 Bijbelgesprekskring 50+ JV Ichthus zaal
  19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
  19:30-21:30 Bijbelkring (semi) senioren 15 JV Consistorie
  19:30-21:30 Informatieavond " Israëlreis " 28 JV Ichthus zaal
  19:45-21:30 Post Refo Kring JV Omega zaal
vr 16 18:00-21:00 Inname collectegelden Tsjernobyl 10 nvt Ichthus zaal
  18:30-00:00 Filmweekend nvt Extern
zo 18 09:30-11:00 dhr. J. Kroon (Barneveld); 1e Zondag 40 dagen tijd JSt Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 DS. A. Juffer, (Wageningen); Zangdienst CS/AdB Kerkzaal
ma 19 18:30-20:00 Steady klas 1 t/m 3 van het VGO LH Alle beschikbare ruimte
  18:45-19:45 Jongensclub groep 3,4 en 5 LH Alpha zaal
  18:45-19:45 Jongensclub groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
  20:00-22:00 Belijdeniscatechese LH Kelderzaal
di 20 18:30-20:00 Steady voor klas 4 en 5 van het VGO HvD/BvL Kelderzaal
  20:00-21:30 Bemoedigingsavond leiding peuterdienst, knd, clubs 30 HvD/BvL Alpha zaal
wo 21 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal
  19:00-20:00 Gebedsgroep BL Consistorie
do 22 18:30-21:30 Film " Daniël " JV Kelderzaal
  19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
zo 25 09:30-11:00 Ds J. Hansum; 2e Zondag 40 dagen tijd CS/AdB Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 H v Dolder.ds; Kerkdienst JR Kerkzaal
ma 26 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
wo 28 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal

maart 2018

do 1 19:30-21:30 Bijbelkring (semi) senioren 15 JV Consistorie
vr 2 09:00-10:00 Gebedsgroep nvt Kelderzaal
  18:30-19:30 Verkoop collectebonnen Consistorie
zo 4 09:30-11:00 Da. A.L. Rijken-Hoevens; 2e Zondag 40 dagen tijd MT Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Groeneveld, Ds. A. (Lunteren); Zangdienst CS/AdB Kerkzaal
ma 5 18:00-21:30 Micha Cursus LH Ichthus zaal
  18:45-19:45 Jongensclub groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  18:45-19:45 Jongensclub groep 3,4 en 5 LH Alpha zaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
  20:00-22:00 Belijdeniscatechese LH Kelderzaal
di 6 18:00-19:00 Acts 29 HvD/BvL Ichthus zaal
  19:00-22:00 Acts 29 HvD/BvL Omega zaal
  19:30-22:00 CvK-vergadering 7 HvD/BvL Consistorie
  20:00-22:00 Doopcatechese HvD/BvL Kelderzaal
wo 7 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  19:30-21:30 Levend in Christus BL Ichthus zaal
do 8 19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
  20:00-21:00 Christelijke Meditatie in de 40 dagen tijd JV Marcuszaal
zo 11 09:30-11:00 Ds J. Hansum; 4e Zondag 40 dagen tijd JSt Kerkzaal + Zijzaal
  15:30-17:00 Kindervoorstelling "Verborgen Schat" Kerkzaal
  19:00-20:30 Ds J. Hansum; Kerkdienst JR Kerkzaal
ma 12 18:30-20:00 Steady klas 1 t/m 3 van het VGO LH Alle beschikbare ruimte
  18:45-19:45 Jongensclub groep 3,4 en 5 LH Alpha zaal
  18:45-19:45 Jongensclub groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
  20:00-22:00 Belijdeniscatechese LH Kelderzaal
  20:00-22:00 Doopcatechese LH Ichthus zaal
di 13 14:00-16:00 75+ verjaardag 25 nvt Ichthus zaal
  18:30-20:00 Steady voor klas 4 en 5 van het VGO HvD/BvL Kelderzaal
  19:30-22:15 Grote Kerkenraadsvergadering 30 HvD/BvL Ichthus zaal
  20:00-22:00 Bijbelgesprekskring 50+ HvD/BvL Consistorie
wo 14 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  14:30-16:00 Da. H.Z. Scheltens-Ritzema; Biddag kinderen LH Kerkzaal
  19:30-21:00 Ds. W.J.W. Scheltens; Biddag MT Kerkzaal
  19:45-22:00 KND-vergadering 15 JV Kelderzaal
do 15 14:30-16:00 Bijbelgesprekskring 50+ JV Ichthus zaal
  19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
  19:30-21:30 Bijbelkring (semi) senioren 15 JV Consistorie
  20:00-21:00 Christelijke Meditatie in de 40 dagen tijd JV Marcuszaal
vr 16 19:00-20:30 Trouwdienst Mark Heijting & Reijnanda Moor CS Kerkzaal
za 17 10:00-15:00 Koordag (Sursum Corda) 55 Kerkzaal
zo 18 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Doopdienst, 5e zondag 40 dagen tijd JSt Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 dhr. J. Kroon (Barneveld); Vox Vivenda J.S. Kerkzaal
ma 19 18:45-19:45 Jongensclub groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  18:45-19:45 Jongensclub groep 3,4 en 5 LH Alpha zaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
  20:00-22:00 Belijdeniscatechese LH Kelderzaal
  20:00-22:00 Mentoren catechese bijeenkomst 16 LH Ichthus zaal
di 20 18:00-19:00 Acts 29 HvD/BvL Ichthus zaal
  19:00-22:00 Acts 29 HvD/BvL Omega zaal
wo 21 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  19:00-20:00 Gebedsgroep BL Consistorie
do 22 19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
  20:00-21:00 Christelijke Meditatie in de 40 dagen tijd JV Marcuszaal
za 24 10:00-16:00 Micha Cursus nvt Extern
  20:00-22:30 Pasen Theatergroep Hens nvt Extern
zo 25 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Palmzondag en openbare belijdenis CS/AdB Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 .; Jeugddienst CS/AdB Kerkzaal
ma 26 18:45-19:45 Jongensclub groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  18:45-19:45 Jongensclub groep 3,4 en 5 LH Alpha zaal
  19:30-20:30 nnb.; Kerkdienst stille week nvt Molukse Kerk
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 27 19:30-20:30 nnb.; Kerkdienst stille week nvt Molukse Kerk
  19:30-22:15 Kleine Kerkenraadsvergadering 8 HvD/BvL Consistorie
wo 28 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  19:30-20:30 nnb.; Kerkdienst stille week nvt Molukse Kerk
  19:30-21:30 Levend in Christus BL Ichthus zaal
do 29 18:00-20:30 Paasdienst de Wegwijzer 400 Kerkzaal
  19:30-21:00 nnb.; Witte donderdag dienst in GK nvt Gereformeerde Kerk - Oranjestraat
vr 30 10:00-12:00 Voorbereiding tafel Heilig Avondmaal Kerkzaal
  19:30-21:00 Ds J. Hansum; Goede vrijdag + Avondmaal JR Kerkzaal + Zijzaal

2e kwartaal 2017

Geschreven door Agenda beheerders op . Gepost in Agenda en rooster


Datum Tijd Activiteit Personen Koster Ruimte

juli 2017

za 1 10:30-15:00 Afscheidsdienst mw. Jannetje Blankespoor-Witteveen 150 CS Kerkzaal + Zijzaal
zo 2 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Kerkdienst JSt Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Da. H.Z. Scheltens-Ritzema; Jeugddienst in GK nvt Gereformeerde Kerk - Oranjestraat
vr 7 09:00-10:00 gebedsgroep nvt Kelderzaal
  18:30-19:30 Verkoop collectebonnen nvt Consistorie
zo 9 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Doopdienst CS/AdB Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 prop J W Bassie; Kerkdienst HvD Kerkzaal
di 11 14:00-16:00 75+ verjaardag 25 nvt Nieuwe zaal
  19:30-22:15 Grote Kerkenraadsvergadering 28 HvD/BvL Nieuwe zaal
vr 14 15:30-17:00 Trouwdienst Arie de Groot & Joëlle Klaassen Kerkzaal
zo 16 09:30-11:00 Ds. W. Schaap (Veenendaal); Kerkdienst JSt Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Prop. B. Kriekaard; Gezamelijke dienst in MK AdB Kerkzaal
wo 19 19:45-20:30 Woensdagavond gebedsgroep 6 BL Consistorie
zo 23 09:30-11:00 prop G. den Dikken; Kerkdienst JSt Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 nnb.; Gezamelijke dienst in GK nvt Gereformeerde Kerk - Oranjestraat
zo 30 09:30-11:00 Ds. W. Schaap (Veenendaal); Kerkdienst CS/PB Kerkzaal
  19:00-20:30 prop J W Bassie; Gezamelijke dienst in MK CSE Kerkzaal

augustus 2017

di 1 19:30-22:00 CvK-vergadering 9 HvD/BvL Consistorie
vr 4 18:30-19:30 Verkoop collectebonnen nvt Consistorie
zo 6 09:30-11:00 Ds. W. Schaap (Veenendaal); Kerkdienst J.S. Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 nnb.; Gezamelijke dienst in GK nvt Gereformeerde Kerk - Oranjestraat
ma 7 09:00-11:00 Ontkalken koffiezetapparaat 1 LH Keukenruimte
zo 13 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Kerkdienst JSt Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds. W. Schaap (Veenendaal); Kerkdienst HvD Kerkzaal
wo 16 19:45-20:30 Woensdagavond gebedsgroep 6 BL Consistorie
zo 20 09:30-11:00 ds. H.J. van Manen; Kerkdienst J.S. Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds. W. Schaap (Veenendaal); Kerkdienst JSt Kerkzaal
zo 27 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Bevestgingsdienst Cock Kroon CS/AdB Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds J. Hansum; Kerkdienst HvD Kerkzaal
wo 30 19:30-21:15 Repetitie Projectkoor 30 BL Kerkzaal

september 2017

vr 1 18:30-19:30 Verkoop collectebonnen nvt Consistorie
zo 3 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Voorbereiding Heilig Avondmaal JSt Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 da.A.M. Verbaan-v.d.Heuvel (Ermelo); Zangdienst CS/AdB Kerkzaal
di 5 19:45-22:00 CvD-vergadering 7 HvD/BvL Consistorie
do 7 18:30-20:15 Trouwdienst Johan Bouw & Gianne Landman 175 Kerkzaal
za 9 10:00-11:45 Repetitie Projectkoor 30 Kerkzaal
  10:00-12:00 Voorbereiding tafel Heilig Avondmaal Kerkzaal
zo 10 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Viering Heilig Avondmaal J.S. Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds J. Hansum; Voortzetting Heilig Avondmaal en Dankzegging HvD Kerkzaal + Zijzaal
di 12 14:00-16:00 75+ verjaardag 25 nvt Nieuwe zaal
  19:30-22:15 Grote Kerkenraadsvergadering 28 HvD/BvL Nieuwe zaal
za 16 10:00-11:45 Repetitie Projectkoor 30 Kerkzaal
zo 17 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Kerkdienst JSt Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds. G.A. Kansen (Hilversum); Kerkdienst J.S. Kerkzaal
wo 20 19:45-20:30 Woensdagavond gebedsgroep 6 BL Consistorie
zo 24 09:30-11:00 dhr. J. Kroon (Barneveld); Kerkdienst EdG Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 nnb.; Jeugddienst in GK nvt Gereformeerde Kerk - Oranjestraat
di 26 19:30-22:15 Kleine Kerkenraadsvergadering 8 HvD/BvL Consistorie