Doopcatechese en doopdienst 23 juni 2019

Geschreven door Taakgroep V&T op . Gepost in Uit de kerkenraad

A4De eerstvolgende doopdienst staat gepland voor zondagmorgen 23-06-2019.

Er zijn de afgelopen periode binnen onze gemeente weer een aantal baby's geboren. Wat mogen we hier dankbaar voor zijn! Hopelijk genieten jullie als ouders van deze bijzondere tijd. Als jullie je kindje ten doop willen houden op zondag 23 juni 2019 worden jullie van harte uitgenodigd op de voorbereidende doopcatechese avonden op dinsdagavond 11 juni en maandagavond 17 juni om 20.00 uur in onze kerk. Graag ontvangen we van tevoren een aanmelding van jullie via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Voor alle doopouders van dit seizoen en andere belangstellenden is er op maandag 24 juni een avond over geloofsopvoeding. Op deze avond zal een boeiende spreekster aanwezig zijn om ons mee te nemen in dit onderwerp. We hopen dat jullie hier allemaal aanwezig kunnen zijn. Ook hiervoor ontvangen we graag een aanmelding via bovenstaand mailadres. Hartelijke groet,Gijsbert Duijzer & Hester Wijnen