Vacature: Steady (catechisatie) mentoren

Geschreven door Taakgroep Jeugd op . Gepost in Taakgroep Jeugd

logo-Maranathakerklogo-pkn

 

 

 

 

Datum: 08-08-2018

Vacature:

Steady (jeugdcatechesatie) zoekt voor het nieuwe seizoen enthousiaste mentoren

Beschrijving taakgroep, werkgroep of verband met een vacante positie:
De taakgroep Jeugd is o.a. verantwoordelijk voor de jeugdcatechese binnen onze gemeente. We werken volgens de methode genaamd Steady. Middelbare scholieren (vanaf de brugklas tot en met de 4e/5e klas) komen tweewekelijks bij elkaar (op maandag- of dinsdagavond) en ontdekken hoe God deel wil uitmaken van hun leven en wat dat voor hen betekent. Er is een inleidend bijbelmoment met zang (verzorgd door Jaap Hansum of Cock Kroon) en daarna volop ruimte en aandacht voor elkaar.

Beschrijving rol, taak, functie:
De taakgroep jeugd zoekt vijf enthousiaste mentoren om de tieners te begeleiden.
We starten de avond met een bijbelmoment en zang door Jaap Hansum of Cock Kroon. Aansluitend volgen we het door ons gezamenlijk gekozen thema uit het Steady-programma. Dit bevat onderdelen die we als gehele groep beleven, maar ook gaan we in deelgroepjes uiteen. Je trekt als mentor intensief op met dit groepje van vijf tot zeven tieners.

Geschatte taakbelasting:
2 Steady-avonden per maand (maandag)
3 x een mentoravond
1 ouderavond 
een uurtje voorbereiding per avond.

Vacature gaat in per:

September 2019

Activiteitenperiode:
september – april

Wij zoeken iemand met de volgende interesses, achtergronden, vaardigheden, talenten:
Heb jij affiniteit met jongeren en voel je je aangesproken om met deze tieners samen op pad te gaan, om ze te leren luisteren naar Gods woord, ze te durven laten spreken over hun geloof, jouw ervaringen met ze te delen en ze vast te houden op weg naar volwassenheid? Dan doen we graag een beroep op jou! Samen met de andere mentoren kan jij het verschil voor ze maken. Het zal ook jouw leven verrijken!

Contactpersoon vacature:
Naam: Gijsbert Duijzer (Rol: jeugd-ouderling)
Telefoon: 06-30036241
E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.