Startbijeenkomst jeugdwerkers

Geschreven door Jeugdouderlingen op . Gepost in Taakgroep Jeugd

Beste jeugdwerkers,aanmelden

Wij zijn heel blij dat jullie het komende seizoen weer aan de slag willen met de kinderen en jongeren in onze gemeente. Wij willen jullie graag zo goed mogelijk ondersteunen bij jullie taak in de gemeente. Daarom hebben we op zaterdag 21 september van 9.30 - 13.00 een startbijeenkomst gepland waarvoor we jullie van harte willen uitnodigen. Deze bijeenkomst zal in het teken staan van kennismaking, ontmoeting en toerusting voor het komende seizoen. Het programma ziet er als volgt uit:

  • 9.15 inloop met koffie
  • 9.30 uur start met workshops door Matthijs Vlaardingenbroek
  • 11.30 uur toelichting op het seizoen in groepen door coördinatoren
  • 12.00 uur gezamenlijke lunch
  • 13.00 uur afsluiting

Wij zouden heel graag met alle jeugdwerkers het nieuwe seizoen willen beginnen. Wij hopen dan ook dat jullie allemaal aanwezig kunnen zijn bij deze bijeenkomst.
Aanmelding voor deze startbijeenkomst kan via de website.  Via de rode knop hiernaast.

Groet,
Hester en Gijsbert