2e kwartaal 2018

Geschreven door Agendabeheer op . Gepost in Agenda en rooster


Datum Tijd Activiteit Personen Koster Ruimte

april 2018

ma 9 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 10 18:00-21:30 Micha Cursus HvD/BvL Ichthus zaal
  19:30-22:00 Vergadering Startkamp 18 HvD/BvL Kelderzaal
  19:45-21:45 Avond nieuw ingekomenen leden 40 HvD/BvL Omega zaal
wo 11 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  19:30-21:30 Levend in Christus BL Ichthus zaal
do 12 19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
  19:30-21:30 Bijbelkring (semi) senioren 15 JV Consistorie
vr 13 15:00-16:30 Trouwdienst Gerco v/d Brandhof & Daphne van Midde CS Kerkzaal
  17:00-22:00 Sponsoravond t.b.v. Joëlle Bouw naar Oeganda nvt Alle beschikbare ruimte
zo 15 09:30-11:00 Ds. W. Schaap (Veenendaal); Kerkdienst J.S. Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 prop. C. Hendriks; Kerkdienst MT Kerkzaal
ma 16 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 17 20:00-22:00 Bijbelgesprekskring 50+ HvD/BvL Consistorie
wo 18 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  19:00-20:00 Gebedsgroep BL Consistorie
do 19 14:30-16:00 Bijbelgesprekskring 50+ JV Ichthus zaal
  19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
zo 22 09:30-11:00 DS. A. Juffer, (Wageningen); Kerkdienst JSt Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 N.v.t.; Sing Inn CS/AdB Kerkzaal
ma 23 14:00-17:00 Ledenbijeenkomst PCOB 35 Omega zaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 24 18:00-19:00 Acts 29 HvD/BvL Ichthus zaal
  19:00-22:00 Acts 29 HvD/BvL Omega zaal
  19:45-22:00 CvD-vergadering 7 HvD/BvL Consistorie
wo 25 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  19:30-21:30 Levend in Christus BL Ichthus zaal
vr 27 08:00-21:00 Vlaggen Koning Willen Alexander nvt Kerkplein
za 28 09:30-10:30 Fotograveren van de werken voor "Kunst in de Kerk" 4 nvt Kerkzaal + Zijzaal
zo 29 09:30-11:00 ds.G.N. Fieren (Rhenen); Kerkdienst CS/AdB Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 DS. A. Juffer, (Wageningen); Kerkdienst JR Kerkzaal
ma 30 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal

mei 2018

wo 2 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
do 3 19:45-22:00 KND-vergadering 15 JV Kelderzaal
vr 4 08:00-21:00 Vlaggen dodenherdenking JZ Kerkplein
  09:00-10:00 Gebedsgroep nvt Kelderzaal
  18:45-19:30 Ds. W.J.W. Scheltens; Dodenherdenking Kerkzaal
za 5 08:00-21:00 Vlaggen bevrijdingsdag nvt Kerkplein
zo 6 09:30-11:00 Ds. W. Schaap (Veenendaal); Kerkdienst MT Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 dhr. J. Kroon (Barneveld); Kerkdienst J.S. Kerkzaal
ma 7 09:00-11:00 Ontkalken koffiezetapparaat 1 LH Keukenruimte
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 8 14:00-16:00 75+ verjaardag 25 nvt Ichthus zaal
  18:00-19:00 Acts 29 HvD/BvL Ichthus zaal
  19:00-22:00 Acts 29 HvD/BvL Omega zaal
wo 9 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  19:30-21:30 Levend in Christus BL Ichthus zaal
do 10 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Hemelvaartsdag in GK nvt Gereformeerde Kerk - Oranjestraat
vr 11 18:30-20:00 Trouwdiienst Tim van de Kaa & Annemieke Bezemer Kerkzaal
za 12 13:00-17:00 Motortourtocht voor mannen en vrouwen nvt Extern
  14:00-16:00 Inrichting expositie "' Kunst in de Kerk" 4 nvt Kerkzaal + Zijzaal
zo 13 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Kerkdienst JR Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds. R. Koning (Putten); Kerkdienst JSt Kerkzaal
ma 14 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 15 19:00-20:00 Expositie Kunst in de Kerk HvD/BvL Kerkzaal
  19:30-22:15 Grote Kerkenraadsvergadering 30 HvD/BvL Ichthus zaal
  20:00-22:00 Bijbelstudie/Gespreksgroep "De Bron" 16 HvD/BvL Omega zaal
wo 16 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  19:00-20:00 Gebedsgroep BL Consistorie
  19:00-20:00 Expositie Kunst in de Kerk BL Kerkzaal
do 17 08:00-21:00 Vlaggen Koningin Maxima nvt Kerkplein
vr 18 14:30-16:00 Trouwdienst Laura van Gent & Cornelis van Roekel nvt Oude Kerk Dorpsstraat
  19:30-23:59 Pinksterconferentie 2018 nvt Extern
zo 20 09:30-11:00 Ds J. Hansum; 1e Pinksterdag J.S. Kerkzaal + Zijzaal
ma 21 09:30-11:00 nnb.; 2e Pinksterdag MT Kerkzaal
wo 23 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
vr 25 12:00-00:00 Kloosterweekend nvt Extern
zo 27 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Voorbereiding Heilig Avondmaal CS/AdB Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds J. Hansum; Jeugddienst CS/AdB Kerkzaal + Zijzaal
ma 28 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 29 19:30-22:15 Kleine Kerkenraadsvergadering 8 HvD/BvL Consistorie
wo 30 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal

juni 2018

vr 1 09:00-10:00 Gebedsgroep nvt Kelderzaal
za 2 10:00-12:00 Voorbereiding tafel Heilig Avondmaal Kerkzaal
ma 4 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 5 20:00-22:00 Doopcatechese HvD/BvL Kelderzaal
do 7 18:30-20:30 Pianouitvoering JSt Zijzaal
ma 11 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 12 19:45-22:00 CvD-vergadering 8 HvD/BvL Consistorie
  20:00-22:00 Doopcatechese HvD/BvL Kelderzaal
ma 18 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 19 20:00-22:00 Doopcatechese HvD/BvL Kelderzaal
wo 20 19:00-20:00 Gebedsgroep BL Consistorie
  19:45-22:00 KND-vergadering 15 BL Kelderzaal
ma 25 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal