1e kwartaal 2019

op . Gepost in Agenda en rooster


Datum Tijd Activiteit Personen Koster Ruimte

januari 2019

di 1 10:30-11:30 Ds. W.J.W. Scheltens; Nieuwjaarsdag in MK Kerkzaal
wo 2 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
do 3 19:30-21:00 Opruimen kerstboom 5 JV Kerkzaal
  19:30-21:30 Bijbelgesprekskring (semi) senioren 15 JV Consistorie
vr 4 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
  09:00-10:00 Gebedsgroep nvt Kelderzaal
  18:30-19:30 Verkoop collectebonnen CvD Consistorie
zo 6 09:30-11:00 ds. W. van Saane (Beiroet); Kerkdienst Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 ds W.J.J. Koelewijn (Renkum); Kerkdienst Kerkzaal
ma 7 18:30-20:00 Steady klas 1 t/m 3 van het VGO 30 LH Ichthus zaal
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 3,4 en 5 LH Omega zaal
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  19:30-21:00 Vergadering actie Kerbalans 2019 5 LH Consistorie
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
  20:00-22:00 "Leven uit de Bron" 14 LH Omega zaal
  20:15-22:00 Geloofscursus " God is Goed" 12 LH Huisadres
di 8 18:30-20:00 Steady voor klas 4 en 5 van het VGO 20 AK/BvL Kelderzaal
  19:30-22:15 Grote Kerkenraadsvergadering 30 AK/BvL Ichthus zaal
  20:00-21:45 Bijbelstudie/Gespreksgroep "De Bron" 15 AK/BvL Omega zaal
wo 9 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal
  20:00-22:00 Doopcatechese BL Kelderzaal
do 10 19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
vr 11 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
za 12 10:00-11:45 Repetitie Projectkoor 30 BL Kerkzaal
zo 13 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Kerkdienst Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds. J. Meertens (Rhenen); Kerkdienst Kerkzaal
ma 14 18:30-21:30 Pre Marriage Course nvt Extern
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 3,4 en 5 LH Omega zaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 15 19:30-20:30 Informatiebijeenkomst lopers actie kerkbalans 25 AK/BvL Ichthus zaal
  19:30-22:00 CvK-vergadering 7 AK/BvL Consistorie
  20:00-22:00 Bijbelgesprekskring 50+ AK/BvL Alpha zaal
  20:00-22:00 Doopcatechese AK/BvL Kelderzaal
wo 16 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal
  19:00-20:00 Gebedsgroep BL Consistorie
  20:00-22:00 MEERavonden BL Kerkzaal
do 17 14:30-16:00 Bijbelgesprekskring 50+ JV Alpha zaal
  19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
  19:30-21:30 Bijbelgesprekskring (semi) senioren 15 JV Consistorie
vr 18 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
  12:00-22:00 Voorbereiding Vrouwendag nvt Alle beschikbare ruimte
za 19 09:30-16:30 Vrouwendag Alle beschikbare ruimte
zo 20 09:30-11:00 nnb.; Kerkdienst Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 nnb.; Kerkdienst Kerkzaal
ma 21 13:30-17:00 Ledenbijeenkomst PCOB 35 Ichthus zaal
  18:30-20:00 Steady klas 1 t/m 3 van het VGO 30 LH Ichthus zaal
  18:30-21:30 Pre Marriage Course nvt Extern
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 3,4 en 5 LH Omega zaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
  20:00-22:00 Mentorenavond Steady Groepen 12 LH Ichthus zaal
di 22 18:00-22:00 Groene Kerk: Micha-2ND "Goed doen & Recht doen" AK/BvL Ichthus zaal
  18:30-20:00 Steady voor klas 4 en 5 van het VGO 20 AK/BvL Kelderzaal
  19:45-21:30 KND-vergadering 15 AK/BvL Alpha zaal
wo 23 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal
  19:30-21:15 Repetitie Projectkoor 30 BL Kerkzaal
do 24 19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
vr 25 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
zo 27 09:30-11:00 nnb.; Schoolkerkdienst Kerkzaal
  19:00-20:30 nnb.; Kerkdienst Kerkzaal
ma 28 18:45-19:45 Jongensclub Groep 3,4 en 5 LH Omega zaal
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
  20:15-22:00 Geloofscursus " God is Goed" 12 LH Huisadres
di 29 14:30-16:30 Seniorenmiddag 40 Zijzaal
  19:30-22:15 Kleine Kerkenraadsvergadering 8 AK/BvL Consistorie
wo 30 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  20:15-22:00 Avondmaalscatechese BL Omega zaal
do 31 19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
  19:30-21:30 Bijbelgesprekskring (semi) senioren 15 JV Consistorie

februari 2019

vr 1 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
  09:00-10:00 Gebedsgroep nvt Kelderzaal
  18:30-19:30 Verkoop collectebonnen CvD Consistorie
  18:30-21:30 Verwerken antwoord actie Kerkbalans 15 Alpha zaal
za 2 10:00-11:30 Repetitie Projectkoor 30 BL Kerkzaal
zo 3 09:30-11:00 nnb.; Voorbereiding Heilig Avondmaal Kerkzaal
  19:00-20:30 nnb.; Kerkdienst Kerkzaal
ma 4 09:00-11:00 Ontkalken koffiezetapparaat 1 LH Keukenruimte
  18:30-20:00 Steady klas 1 t/m 3 van het VGO 30 LH Ichthus zaal
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 3,4 en 5 LH Omega zaal
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
  20:00-21:15 "Een goed gesprek over de maaltijd van de Heer" LH Consistorie
  20:15-22:00 Geloofscursus " God is Goed" 12 LH Huisadres
di 5 18:30-20:00 Steady voor klas 4 en 5 van het VGO 20 AK/BvL Kelderzaal
  19:45-22:00 CvD-vergadering 6 AK/BvL Consistorie
  20:00-21:45 Bijbelstudie/Gespreksgroep "De Bron" 15 AK/BvL Omega zaal
  20:00-22:00 Bijbelgesprekskring 50+ AK/BvL Alpha zaal
wo 6 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal
do 7 14:30-16:00 Bijbelgesprekskring 50+ JV Alpha zaal
  19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
vr 8 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
za 9 10:00-12:00 Voorbereiding tafel Heilig Avondmaal CvD Kerkzaal
zo 10 09:30-11:00 nnb.; Viering Heilig Avondmaal Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 nnb.; Voortzetting Heilig Avondmaal en Dankzegging Kerkzaal
ma 11 18:30-21:30 Pre Marriage Course nvt Extern
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 3,4 en 5 LH Omega zaal
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
wo 13 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  20:00-22:00 MEERavonden BL Kerkzaal
do 14 19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
  19:30-21:30 Bijbelgesprekskring (semi) senioren 15 JV Consistorie
vr 15 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
  19:00-10:00 Mannennacht nvt Het vennetje
zo 17 09:30-11:00 nnb.; Kerkdienst Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 nnb.; Zangdienst Kerkzaal
ma 18 18:30-20:00 Steady klas 1 t/m 3 van het VGO 30 LH Ichthus zaal
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 3,4 en 5 LH Omega zaal
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
  20:15-22:00 Geloofscursus " God is Goed" 12 LH Huisadres
di 19 18:30-20:00 Steady voor klas 4 en 5 van het VGO 20 AK/BvL Kelderzaal
wo 20 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  19:00-20:00 Gebedsgroep BL Consistorie
do 21 19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
vr 22 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
zo 24 09:30-11:00 nnb.; Kerkdienst Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 nnb.; Kerkdienst Kerkzaal
ma 25 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
wo 27 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
do 28 19:30-21:30 Bijbelgesprekskring (semi) senioren 15 JV Consistorie

maart 2019

vr 1 09:00-10:00 Gebedsgroep nvt Kelderzaal
  18:30-19:30 Verkoop collectebonnen CvD Consistorie
zo 3 09:30-11:00 nnb.; Kerkdienst Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 nnb.; Kerkdienst Kerkzaal
ma 4 18:30-21:30 Pre Marriage Course nvt Extern
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 3,4 en 5 LH Omega zaal
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 5 18:00-22:00 Groene Kerk: Micha-2ND "Goed doen & Recht doen" AK/BvL Kelderzaal
  19:30-22:15 Grote Kerkenraadsvergadering 30 AK/BvL Ichthus zaal
  20:00-21:45 Bijbelstudie/Gespreksgroep "De Bron" 15 AK/BvL Omega zaal
  20:00-22:00 Bijbelgesprekskring 50+ AK/BvL Alpha zaal
wo 6 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  20:00-21:30 40 dagenproject '' Jezus voor ogen " BL Zijzaal
do 7 14:30-16:00 Bijbelgesprekskring 50+ JV Alpha zaal
  19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
vr 8 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
zo 10 09:30-11:00 nnb.; 1e Zondag 40 dagen tijd Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 nnb.; Vesperdienst Kerkzaal
ma 11 18:30-20:00 Steady klas 1 t/m 3 van het VGO 30 LH Ichthus zaal
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 3,4 en 5 LH Omega zaal
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 12 18:30-20:00 Steady voor klas 4 en 5 van het VGO 20 AK/BvL Kelderzaal
wo 13 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  14:30-15:30 nnb.; Biddag kinderen nvt Gereformeerde Kerk - Oranjestraat
  19:30-20:30 nnb.; Biddag Kerkzaal
do 14 19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
  19:30-21:30 Bijbelgesprekskring (semi) senioren 15 JV Consistorie
  20:00-21:30 40 dagenproject '' Jezus voor ogen " BL Zijzaal
vr 15 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
zo 17 09:30-11:00 nnb.; 2e Zondag 40 dagen tijd Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 nnb.; Kerkdienst Kerkzaal
ma 18 18:30-21:30 Pre Marriage Course nvt Extern
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 3,4 en 5 LH Omega zaal
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 19 19:30-22:00 Evaluatie Steady Groepen 12 AK/BvL Ichthus zaal
wo 20 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  16:00-17:30 Voorzittersoverleg diaconie Lunterse kerken 4 Consistorie
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  19:00-20:00 Gebedsgroep BL Consistorie
  20:00-21:30 40 dagenproject '' Jezus voor ogen " BL Zijzaal
do 21 19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
vr 22 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
zo 24 09:30-11:00 nnb.; 3e Zondag 40 dagen tijd Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 nnb.; Kerkdienst Kerkzaal
ma 25 18:30-20:00 Steady klas 1 t/m 3 van het VGO 30 LH Ichthus zaal
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 6,7 en 8 LH Kelderzaal
  18:45-19:45 Jongensclub Groep 3,4 en 5 LH Omega zaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
  20:15-22:00 Geloofscursus " God is Goed" 12 LH Huisadres
di 26 14:30-16:30 Seniorenmiddag 40 Zijzaal
  16:30-18:00 Eten op de Seniorenmiddag CS Ichthus zaal
  18:30-20:00 Steady voor klas 4 en 5 van het VGO 20 AK/BvL Kelderzaal
  19:30-22:15 Kleine Kerkenraadsvergadering 8 AK/BvL Consistorie
wo 27 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 3 en 4 BL Alpha zaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 7 en 8 BL Kelderzaal
  18:45-19:45 Meisjesclub groep 5 en 6 BL Omega zaal
  19:45-21:30 KND-vergadering 15 BL Ichthus zaal
  20:00-21:30 40 dagenproject '' Jezus voor ogen " BL Zijzaal
  20:00-22:00 Doopcatechese BL Kelderzaal
do 28 19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
  19:30-21:30 Bijbelgesprekskring (semi) senioren 15 JV Consistorie
vr 29 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
zo 31 09:30-11:00 nnb.; 4e Zondag 40 dagen tijd Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 nnb.; Kerkdienst Kerkzaal