2e kwartaal 2019

op . Gepost in Agenda en rooster


Datum Tijd Activiteit Personen Koster Ruimte

april 2019

vr 26 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
za 27 08:00-21:00 Vlaggen Koning Willen Alexander (Koningsdag) nvt Kerkplein
zo 28 09:30-11:00 dhr. A.S. Brinkman (Lunteren); Kerkdienst CS/ AdB Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds L.J. Van Lingen (Renkum/Heelsum); Zangdienst CS/ AdB Kerkzaal
ma 29 13:30-17:00 Ledenbijeenkomst PCOB 35 LH Ichthus zaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal

mei 2019

wo 1 14:00-16:00 Handwerkgroep einde seizoen activiteit nvt Ichthuszaal & keuken
vr 3 09:00-10:00 Gebedsgroep nvt Kelderzaal
  18:30-19:30 Verkoop collectebonnen CvD Consistorie
za 4 08:00-20:00 Vlaggen dodenherdenking JZ Kerkplein
  18:45-19:30 Herdenkingsbijeenkomst Kerkzaal
zo 5 08:00-21:00 Vlaggen bevrijdingsdag nvt Kerkplein
  09:30-11:00 dhr. J. Kroon (Barneveld); Kerkdienst J.Sc. Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds. G.A. Kansen (Hilversum); Kerkdienst MvdT Kerkzaal
ma 6 09:00-11:00 Ontkalken koffiezetapparaat 1 LH Keukenruimte
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 7 19:30-22:15 Grote Kerkenraadsvergadering 30 AK/BvL Ichthus zaal
  19:45-21:45 Bijbelstudie/Gespreksgroep "De Bron" 17 AK/BvL Omega zaal
wo 8 20:00-21:45 Huddel 8 BL Consistorie
  20:00-22:00 MEERavonden BL Zijzaal
do 9 20:00-21:30 Groene kerk; Workshop "Dichter bij de Bij" JV Ichthus zaal
  20:00-21:30 Vergadering Taak Groep Jeugd 10 JV Kelderzaal
vr 10 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
zo 12 09:30-11:00 Ds. J.L. van Slooten (Beusichem - Zoelmond); Kerkdienst Kerkzaal
  19:00-20:30 nnb.; Jeugddienst in GK nvt Gereformeerde Kerk - Oranjestraat
ma 13 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 14 19:30-22:00 CvK-vergadering 7 AK/BvL Consistorie
wo 15 19:00-20:00 Gebedsgroep BL Kelderzaal
do 16 19:45-22:00 Ministstry-Cursus JV Ichthus zaal
vr 17 08:00-21:00 Vlaggen Koningin Maxima nvt Kerkplein
  08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
za 18 19:30-22:00 Samenzangavond t.b.v. Operatie Mobilisatie 120 PB Kerkzaal
zo 19 09:30-11:00 Ds. W. Schaap (Veenendaal); Voorbereiding Heilig Avondmaal Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Dr.E.J. de Ruiter (Amerongen); Kerkdienst Kerkzaal
ma 20 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
wo 22 20:00-21:45 Huddel 8 BL Consistorie
do 23 19:45-22:00 Ministstry-Cursus JV Ichthus zaal
vr 24 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
  18:00-21:00 Trouwdienst Laura Schwiening & Tjard van der Snoek CS Kerkzaal
za 25 10:00-12:00 Voorbereiding tafel Heilig Avondmaal CvD Kerkzaal
  15:00-20:30 Groene Kerk: Rondleiding/Kookworkshop bij Makandra nvt Biologische zorgboerderij Makandra
zo 26 09:30-11:00 ds J.A. van den Berg (Amersfoort); Viering Heilig Avondmaal Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 ds J.A. van den Berg (Amersfoort); Voortzetting Heilig Avondmaal en Dankzegging Kerkzaal
ma 27 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 28 19:30-22:15 Kleine Kerkenraadsvergadering 8 AK/BvL Consistorie
wo 29 15:00-16:30 Trouwdienst Mariëlle Verbeek & Nico Pater CS Kerkzaal
do 30 09:30-11:00 Ds. W.J.W. Scheltens; Hemelvaartsdag in MK Kerkzaal
vr 31 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver

juni 2019

zo 2 09:30-11:00 DS. A. Juffer, (Wageningen); Kerkdienst Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 dhr. J. Kroon (Barneveld); Kerkdienst Kerkzaal
ma 3 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 4 19:45-21:45 Bijbelstudie/Gespreksgroep "De Bron" 17 AK/BvL Omega zaal
  19:45-22:00 CvD-vergadering 6 AK/BvL Consistorie
wo 5 20:00-21:45 Huddel 8 BL Consistorie
  20:00-22:00 MEERavonden BL Zijzaal
do 6 19:45-21:30 KND-vergadering 15 JV Ichthus zaal
  19:45-22:00 Ministstry-Cursus JV Ichthus zaal
vr 7 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
  09:00-10:00 Gebedsgroep nvt Kelderzaal
  13:30-15:00 Trouwdienst Julia Soons & Alex van den Brink CS Kerkzaal
  18:30-19:30 Verkoop collectebonnen CvD Consistorie
zo 9 09:30-11:00 ds. F. van Velzen; 1e Pinksterdag Kerkzaal
ma 10 09:30-11:00 dhr. J. Kroon (Barneveld); 2e Pinksterdag Kerkzaal
di 11 19:30-22:00 CvK-vergadering 7 AK/BvL Consistorie
  20:00-22:00 Doopcatechese AK/BvL Kelderzaal
do 13 19:45-22:00 Ministstry-Cursus JV Ichthus zaal
vr 14 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
  19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 nvt Extern
zo 16 09:30-11:00 Ds. R. van Laar (Rhenen); Kerkdienst Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds. C. Hendriks (Ede); Zangdienst EdG Kerkzaal
ma 17 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
  20:00-22:00 Doopcatechese LH Kelderzaal
wo 19 19:00-20:00 Gebedsgroep BL Kelderzaal
  20:00-21:45 Huddel 8 BL Consistorie
do 20 19:45-22:00 Ministstry-Cursus JV Ichthus zaal
vr 21 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
zo 23 09:30-11:00 ds J.A. van den Berg (Amersfoort); Doopdienst Kerkzaal
  19:00-20:30 Kandidaat J. Bassie; Kerkdienst Kerkzaal
ma 24 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
  20:00-22:00 3e Doopcatechese avond LH Kelderzaal
vr 28 08:45-10:00 Wandelgroep nvt Eendjesvijver
zo 30 09:30-11:00 Ds. W. Schaap (Veenendaal); Kerkdienst Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds. E.J. de Ruiter (Amerongen); Kerkdienst Kerkzaal