Organistenrooster

Geschreven door Ina Tamerus op . Gepost in Agenda en rooster

In de bijlage vindt u het rooster van de organisten voor het derde kwartaal 2017.

4e kwartaal 2018

Geschreven door Agenda beheerders op . Gepost in Agenda en rooster


Datum Tijd Activiteit Personen Koster Ruimte

oktober 2018

di 2 19:30-22:15 Kleine Kerkenraadsvergadering 8 HvD/BvL Consistorie

november 2018

ma 5 09:00-11:00 Ontkalken koffiezetapparaat 1 LH Keukenruimte
di 6 19:30-22:15 Grote Kerkenraadsvergadering 30 HvD/BvL Ichthus zaal
di 13 14:00-16:00 75+ verjaardag 25 nvt Ichthus zaal
di 27 19:30-22:15 Kleine Kerkenraadsvergadering 8 HvD/BvL Consistorie

december 2018

vr 7 08:00-21:00 Vlaggen Prinses Amalia nvt Kerkplein

3e kwartaal 2018

Geschreven door Agendabeheer op . Gepost in Agenda en rooster


Datum Tijd Activiteit Personen Koster Ruimte

juli 2018

di 3 19:30-22:15 Grote Kerkenraadsvergadering 30 HvD/BvL Ichthus zaal
vr 6 09:00-10:00 Gebedsgroep nvt Kelderzaal
  18:00-22:00 Sponsoravond Libanon Alle beschikbare ruimte
di 10 14:00-16:00 75+ verjaardag 25 nvt Ichthus zaal

augustus 2018

ma 6 09:00-11:00 Ontkalken koffiezetapparaat 1 LH Keukenruimte
di 28 19:30-22:15 Kleine Kerkenraadsvergadering 8 HvD/BvL Consistorie

september 2018

vr 7 15:30-17:00 Trouwdienst Thomas van Prooijen & Renate Lagerweij CS Kerkzaal
za 8 10:00-12:00 Voorbereiding tafel Heilig Avondmaal Kerkzaal
ma 10 19:45-22:00 CvD-vergadering 8 HvD/BvL Consistorie
di 11 14:00-16:00 75+ verjaardag 25 nvt Ichthus zaal
vr 14 15:30-17:00 Trouwdienst Daniëlle Beek & Corné Blotenburg CS Kerkzaal
di 25 14:30-16:30 Seniorenmiddag 40 Alpha & Omega zaal
  19:30-22:15 Grote Kerkenraadsvergadering 30 HvD/BvL Ichthus zaal

2e kwartaal 2018

Geschreven door Agendabeheer op . Gepost in Agenda en rooster


Datum Tijd Activiteit Personen Koster Ruimte

april 2018

ma 9 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 10 18:00-21:30 Micha Cursus HvD/BvL Ichthus zaal
  19:30-22:00 Vergadering Startkamp 18 HvD/BvL Kelderzaal
  19:45-21:45 Avond nieuw ingekomenen leden 40 HvD/BvL Omega zaal
wo 11 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  19:30-21:30 Levend in Christus BL Ichthus zaal
do 12 19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
  19:30-21:30 Bijbelkring (semi) senioren 15 JV Consistorie
vr 13 15:00-16:30 Trouwdienst Gerco v/d Brandhof & Daphne van Midde CS Kerkzaal
  17:00-22:00 Sponsoravond t.b.v. Joëlle Bouw naar Oeganda nvt Alle beschikbare ruimte
zo 15 09:30-11:00 Ds. W. Schaap (Veenendaal); Kerkdienst J.S. Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 prop. C. Hendriks; Kerkdienst MT Kerkzaal
ma 16 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 17 20:00-22:00 Bijbelgesprekskring 50+ HvD/BvL Consistorie
wo 18 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  19:00-20:00 Gebedsgroep BL Consistorie
do 19 14:30-16:00 Bijbelgesprekskring 50+ JV Ichthus zaal
  19:30-20:30 Catechese verst. Beperking 10 JV Alpha zaal
zo 22 09:30-11:00 DS. A. Juffer, (Wageningen); Kerkdienst JSt Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 N.v.t.; Sing Inn CS/AdB Kerkzaal
ma 23 14:00-17:00 Ledenbijeenkomst PCOB 35 Omega zaal
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 24 18:00-19:00 Acts 29 HvD/BvL Ichthus zaal
  19:00-22:00 Acts 29 HvD/BvL Omega zaal
  19:45-22:00 CvD-vergadering 7 HvD/BvL Consistorie
wo 25 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  19:30-21:30 Levend in Christus BL Ichthus zaal
vr 27 08:00-21:00 Vlaggen Koning Willen Alexander nvt Kerkplein
za 28 09:30-10:30 Fotograveren van de werken voor "Kunst in de Kerk" 4 nvt Kerkzaal + Zijzaal
zo 29 09:30-11:00 ds.G.N. Fieren (Rhenen); Kerkdienst CS/AdB Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 DS. A. Juffer, (Wageningen); Kerkdienst JR Kerkzaal
ma 30 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal

mei 2018

wo 2 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
do 3 19:45-22:00 KND-vergadering 15 JV Kelderzaal
vr 4 08:00-21:00 Vlaggen dodenherdenking JZ Kerkplein
  09:00-10:00 Gebedsgroep nvt Kelderzaal
  18:45-19:30 Ds. W.J.W. Scheltens; Dodenherdenking Kerkzaal
za 5 08:00-21:00 Vlaggen bevrijdingsdag nvt Kerkplein
zo 6 09:30-11:00 Ds. W. Schaap (Veenendaal); Kerkdienst MT Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 dhr. J. Kroon (Barneveld); Kerkdienst J.S. Kerkzaal
ma 7 09:00-11:00 Ontkalken koffiezetapparaat 1 LH Keukenruimte
  19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 8 14:00-16:00 75+ verjaardag 25 nvt Ichthus zaal
  18:00-19:00 Acts 29 HvD/BvL Ichthus zaal
  19:00-22:00 Acts 29 HvD/BvL Omega zaal
wo 9 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  19:30-21:30 Levend in Christus BL Ichthus zaal
do 10 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Hemelvaartsdag in GK nvt Gereformeerde Kerk - Oranjestraat
vr 11 18:30-20:00 Trouwdiienst Tim van de Kaa & Annemieke Bezemer Kerkzaal
za 12 13:00-17:00 Motortourtocht voor mannen en vrouwen nvt Extern
  14:00-16:00 Inrichting expositie "' Kunst in de Kerk" 4 nvt Kerkzaal + Zijzaal
zo 13 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Kerkdienst JR Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds. R. Koning (Putten); Kerkdienst JSt Kerkzaal
ma 14 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 15 19:00-20:00 Expositie Kunst in de Kerk HvD/BvL Kerkzaal
  19:30-22:15 Grote Kerkenraadsvergadering 30 HvD/BvL Ichthus zaal
  20:00-22:00 Bijbelstudie/Gespreksgroep "De Bron" 16 HvD/BvL Omega zaal
wo 16 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
  19:00-20:00 Gebedsgroep BL Consistorie
  19:00-20:00 Expositie Kunst in de Kerk BL Kerkzaal
do 17 08:00-21:00 Vlaggen Koningin Maxima nvt Kerkplein
vr 18 14:30-16:00 Trouwdienst Laura van Gent & Cornelis van Roekel nvt Oude Kerk Dorpsstraat
  19:30-23:59 Pinksterconferentie 2018 nvt Extern
zo 20 09:30-11:00 Ds J. Hansum; 1e Pinksterdag J.S. Kerkzaal + Zijzaal
ma 21 09:30-11:00 nnb.; 2e Pinksterdag MT Kerkzaal
wo 23 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal
vr 25 12:00-00:00 Kloosterweekend nvt Extern
zo 27 09:30-11:00 Ds J. Hansum; Voorbereiding Heilig Avondmaal CS/AdB Kerkzaal + Zijzaal
  19:00-20:30 Ds J. Hansum; Jeugddienst CS/AdB Kerkzaal + Zijzaal
ma 28 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 29 19:30-22:15 Kleine Kerkenraadsvergadering 8 HvD/BvL Consistorie
wo 30 14:00-16:00 Handwerkgroep nvt Ichthus zaal

juni 2018

vr 1 09:00-10:00 Gebedsgroep nvt Kelderzaal
za 2 10:00-12:00 Voorbereiding tafel Heilig Avondmaal Kerkzaal
ma 4 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 5 20:00-22:00 Doopcatechese HvD/BvL Kelderzaal
do 7 18:30-20:30 Pianouitvoering JSt Zijzaal
ma 11 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 12 19:45-22:00 CvD-vergadering 8 HvD/BvL Consistorie
  20:00-22:00 Doopcatechese HvD/BvL Kelderzaal
ma 18 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal
di 19 20:00-22:00 Doopcatechese HvD/BvL Kelderzaal
wo 20 19:00-20:00 Gebedsgroep BL Consistorie
  19:45-22:00 KND-vergadering 15 BL Kelderzaal
ma 25 19:45-21:45 Sursum Corda 60 LH Kerkzaal

Kerkagenda en beschikbaarheid ruimtes

op . Gepost in Agenda en rooster

In de kerkagenda kunt u alle activiteiten vinden die plaatsvinden. metagendablokOnder andere de zondagsdiensten de catechesegroepen, de kringen, activiteiten van Vorming en Toerusting etc.

Wilt u een ruimte reserveren voor een kerkelijke activiteit gebruik dan alstublieft het formulier Aanvraag ruimte op die manier heeft de beheerder gelijk alle nodige gegevens bij de hand.

Mocht dit om wat voor reden dan ook niet lukken neem dan telefonisch contact met hem op via telefoonnummer: 0318-484931

In de agenda die onderverdeeld is in kwartalen kunt u zelf alvast kijken welke activiteiten er gepland staan, alleen na bevestiging van de beheerder (of het verschijnen in de agenda) kunt u er zeker van zijn dat deze ruimte ook beschikbaar is.

Wilt u ruimte reserveren voor een andere niet kerkelijke activiteit neem dan contact op met onze kerkrentmeesters. Zij helpen u graag verder.

Met vriendelijke groet,
Peter Brinkman 0318-484931
Cor Scherrenburg 06-30899232 of 0318-485580
Ceel Schuurman 06-49974892

(Agendabeheer Maranathakerk Lunteren)

NB: Voor begrafenisondernemers en uitvaartverzorgers hebben wij een apart formulier gemaakt voor het aanvragen van ruimte voor condoleances en begrafenissen.
Zij kunnen deze invullen via de link Reserveren Condoleance/begrafenis

1e kwartaal 2018

Geschreven door Agendabeheer op . Gepost in Agenda en rooster


Datum Tijd Activiteit Personen Koster Ruimte

maart 2018

do 29 19:00-20:30 Paasdienst de Wegwijzer 400 AdB Kerkzaal
  19:30-21:00 nnb.; Witte donderdag dienst in GK nvt Gereformeerde Kerk - Oranjestraat
  20:00-21:30 MK gespreksgroep van 20 ers (missionaire gemeente) 12 JV Omega zaal
vr 30 10:00-12:00 Voorbereiding tafel Heilig Avondmaal Kerkzaal
  19:30-21:00 Ds J. Hansum; Goede vrijdag + Avondmaal JR Kerkzaal + Zijzaal
za 31 10:00-11:45 Repetitie Projectkoor 30 nvt Kerkzaal