Collecte 4 december – Zuid Afrika

Zondagavond 4 december vindt er in onze kerk een dienst plaats voor Zuid-Afrikaners woonachtig in Nederland. Deze dienst wordt geleid door onze dominee Jacques Steenkamp. Jacques heeft voor deze gelegenheid een collectedoel gekozen.

 

Stellumthombo wil hoop geven door middel van onderwijs. Elk kind moet toegang krijgen tot een goede ontwikkeling van de vroege kinderjaren, zodat ze hun ontwikkelingsdoelen bereiken en de best mogelijke kans hebben om een succes te maken van hun schoolcarrière. Help Stellumthombo de wereld te veranderen door de juiste interventies kunnen zij de toekomst van een kind drastisch veranderen.

 

“Kinderen die in hun jonge jaren hulp krijgen, behalen meer succes op school. Als volwassenen hebben ze een hogere werkgelegenheid en inkomsten, een betere gezondheid en lagere niveaus van welvaartsafhankelijkheid en criminaliteitscijfers dan degenen die deze vroege kansen niet hebben. ” -Unicef

Deel deze pagina met anderen!