Kerk zijn in corona-tijd

De commissie ‘Kerk zijn in Corona-tijd’ heeft de afgelopen kerkdiensten geëvalueerd. De ervaringen zijn positief; daarnaast wordt het niet-zingen als groot gemis genoemd.

Inmiddels heeft de PKN een nieuw protocol uitgebracht voor zingen in de kerk. Daarbij is een rekentool opgenomen die kerken in staat stelt om op basis van de eigen situatie te bepalen wat het risico van zingen is.

Bij Kees Zandsteeg zijn de specifieke kenmerken van onze kerk geïnventariseerd. Op basis van deze gegevens lijkt samenzang in de gemeente bij goed gebruik van de ventilatie verantwoord te zijn. Dit is nader uitgewerkt in bijgaande concept nota.

Met vriendelijke groet,
mede namens Gijsbert Duijzer, Caroliene van den Berg en Ceel Schuurman,

Henny Neutel

Deel deze pagina met anderen!

© 2020 Alle rechten voorbehouden​

Gemaakt met ❤ door Wim & Rogine​